Ocenění a certifikáty Yarrah BIO

Vyznáváme důležité hodnoty

Prestižní německý časopis

Krmiva Yarrah BIO byla několikrát oceněna prestižním německým časopisem Öko Test. Konkrétně konzervy Kuřecí paté pro kočky, Kuřecí kousky ve šťávě a psí namáčecí granule.

Certifikát BIO

SKAL je jediná holandská nezávislá mezinárodní kontrolní organizace pro ekologickou produkci, která smí udělit biocertifikát „EKO“. Výrobci, zemědělci i zpracovatelé, jsou neustále pod přísnou kontrolou této organizace, což garantuje kvalitu a bio původ všech certifikovaných výrobků. SKAL je součástí nizozemského ministerstva zemědělství.

Netestováno na zvířatech

Yarrah BIO byl uznán a certifikován organizací Proefdiervrij – Nizozemskou asociací pro zákaz pokusů na zvířatech. Od roku 1897 se Proefdiervrij angažuje v ochraně zvířat a bojuje za úplný zákaz testování na laboratorních zvířatech.

Vegetarián

Vegetariánské krmivo pro psy Yarrah BIO bylo certifikováno jako 100% vegetariánské. Nezávislá společnost „Vegetarian society „, která certifikát udělila, byla založena v roce 1847 a je nejstarší vegetariánskou organizací na světě. Vegetariánské krmivo pro psy Yarrah BIO bylo osvědčeno Evropskou vegetariánskou unií.

Vegan

Vegetariánské krmivo pro psy Yarrah BIO bylo uznáno a certifikováno veganskou organizací Vegan Society. Od roku 1944 poskytuje Vegan Society rady jak žít bez živočišných produktů ve prospěch lidí, zvířat a planety.

Další certifikáty

Od roku 2002 je Yarrah BIO držitelem certifikátu KRAV, což je nezávislá organizace pro dohled nad bio zemědělstvím ve Švédsku. Od roku 2008 je Yarrah BIO držitelem certifikátu Norwegian Debio, což je norská organizace certifikující bio produkty.

ISO

Společnost Yarrah BIO vždy dbala na ekologickou a šetrnou výrobu a dobré zacházení se zvířaty. V roce 2005 se Yarrah BIO stala držitelem certifikátu ISO 22000.